WOLF HAUS - Будинки швидкого монтажу

Будівництво будинку WOLF  означає будівництво довговічного надійного модернового будинку сімейного типу. Будівлі майбутнього - екологічні та енергоефективні.


Швидкомонтуємі будинки WOLF Haus

Найцінніший досвід - це той, який отримано самостійно. Подивіться на фасад, відчути атмосферу, побачити нові ідеї - в ідеалі в одному з численних модельних будинків WOLF.

Маючи щорічний обсяг будівництва у кількості 650 житлових будинків та 250 подвальних приміщень, WOLF HAUS є провідним європейським виробником та постачальником швидкомонтуємих іноваційних будинків – від серійних розробок до індивідуальних планувань.

 

на веб-сайт ››

Ласкаво просимо до WOLF
Ласкаво просимо до дому!


Будівництво та покупка власного будинку – це великий крок. Маючи досвід і компетенцію традиційної сімейної компанії, ми супроводжуємо вас на шляху до будинку вашої особистої мрії. Дізнайтеся тут, як створюється будинок з WOLF Haus.


Будуючи близько 750 будинків і 500 підвалів на рік, WOLF Haus є одним з провідних постачальників високоякісних та інноваційних збірних будинків - від добре спроектованих типів будинків у багатьох варіантах до індивідуально спланованих збірних будинків.

Gütezeichen - Qualität - WOLF Haus