Група WOLF – інноваційне майбутнє

Завдяки більш ніж 50-річному досвіду, група WOLF перетворилася на міжнародну успішну компанію з 25 філіями в 20 європейських країнах і є надійним партнером для будівництва споруд, збірних будинків та бетонних круглих резервуарів.

Партнер для малих та великих замовлень
Від будинків типового планування до індивідуально спланованих офісних комплексів, від невеликих складів до промислових заводів, від невеликих резервуарів до біогазових установок.

Враховуємо всі побажання
На додаток до основних місць у Шарнштейні та Остергофені, група WOLF має ще 23 місцеві відділення у 20 країнах, що гарантує швидке реагування на всі запити клієнтів. Понад 2700 співробітників створюють узгоджені загальні концепції від консалтингу до поглинання з найбільшою професійною компетентністю та багаторічним досвідом роботи в компанії.)

Завжди на пульсі подій – інноваційне майбутнє
Постійні розробки та вдосконалення, а також сучасні комп'ютерні автоматизовані виробничі системи забезпечують надзвичайно точне та економічне виробництво. Таким чином ми досягаємо високий ступень попереднього виготовлення, скорочуємо час складання на  будівельному майданчику та забезпечуємо стабільно високий стандарт якості.

3000 співробітників
25 філій
більше 50 років досвіду

СЕМ'Я У ТРЕТЬОМУ ПОКОЛІНІ

Група WOLF поділяється на 2 частини компанії WOLF Німеччина та WOLF Австрія. Дочірні компанії закріплені за кожною частиною компанії.

WOLF Австрія

wolf system oesterreich

 

WOLF Німеччина

Wolf Osterhofen2