Технології та сервіс - агропромислове будівництво

Найкращі фахівці, найкращі  технології!  WOLF System означає постійне вдосконалення - зрештою, індивідуальні вимоги Замовника вимагають індивідуальних рішень. Тісний контакт між нашими працівниками та клієнтами означає появу нових ідей.

Неутеплене оздоблення


Монолітні або збірні залізобетонні конструкції, з можливістю підбору по висоті залежно від побажань та вимог замовника, служить опорною стіною для складів сипучих матеріалів, які можна безпосередньо використовувати для засипання. В якості економних опорних конструкцій використовується рама, яка може бути розміщена на цій кутовій підпірній стіні, прогони даху та стінові решітки, наприклад з дерева, утворюють несучу конструкцію для облицювання даху та стін. В якості покрівельного покриття використовується рифлений цементно-волокнистий лист, який є альтернативою трапецієподібному сталевому листу і є економним рішенням завдяки легким рифленим листам, які можна легко змонтувати та зменшити конденсацію. Екологічна обшивка стін деревом або стійким до атмосферних явищ трапецієподібним листом завершує загальний пакет для складів та ангарів.)

Утепленне оздоблення


Сандвіч - конструкції рекомендується для теплоізольованих складів або майстерень, що не замерзають, або з кондиціонером. Обшивка даху та стін виконана термопанелями, завдяки чому товщина ізоляційного сердечника може бути вільно підібрана та адаптована до відповідних вимог. Зони освітлення та вентиляції в області даху або стін, а також воріт і дверей також розроблені з необхідними значеннями ізоляції. Таке облицювання за допомогою сандвіч - панелей може бути спіненим, з чудовою теплоізоляцією, або кам’яною ватою в якості протипожежних панелей.)

Дерев’яна вагонка та холодна покрівля


Деревина є екологічним та природнім матеріалом, який використовується як звичайний будівельний матеріал для облицювання стін, особливо в сільському господарстві. Конструкції розсувних дверей, розпашні ворота та  двері можуть бути виконані за тією ж конструкцією, що і обшивка стін, або з інших матеріалів, таких як металопрофіль. Так звана холодна покрівля, обшивка покрівлі з гідроізоляційним шаром як основа для черепичного покриття, відповідає високим візуальним і технічним вимогам до конструкції покрівлі.)

Дерев'яні елементи з кроквяною конструкцією


Простим та економічним методом будівництва в сільськогосподарському секторі є вироблення конструкцій ферми з використанням зубчастих пластин. В якості конструкції стін використовують  дерев’яні елементи, з’еднанні зубчастими пластинами, які розміщуються на стрічкових фундаментах, забезпечують високий ступінь заводського виготовлення. Готові елементи стін із зовнішньою обшивкою та додатковою внутрішньою обшивкою для утеплених стін доставляються на будівельний майданчик та встановлюються протягом дуже короткого часу. Можливі всі типи покрівельних покриттів, з холодною покрівлею або без неї. Внутрішня стеля з різних матеріалів, з утеплювачем або без нього, може бути виконана на нижній частині кроквяної конструкції.)

Програмне забезпечення для проектування, наші виробничі системи постійно вдосконалюються та оновлюються за останнім словом техніки.

Технологія є головним пріоритетом WOLF System – продуманість кожного елемента в кінцевому рахунку визначає функціональність та зручність користування Вашої будівлі!