Аграрне будівництво

Наша компанія пропонує широкий вибір конструктивних рішень. Від окремих ангарів до високотехнологічного тваринницького комплексу, від фундамента до конька, від навісу до сучасного аграрного комплексу.

 

Залізобетонні резервуари

З загальною річною продуктивністю будівництва понад 5000 залізобетонних круглих резервуарів, WOLF System є найважливішим виробником танків у Європі. Програма варіюється від силосів для тріски до промислових контейнерів, від резервуарів для зберігання води до великих очисних споруд. Завдяки нашій спеціальній металевій опалубці можливі розміри до 50 метрів в діаметрі та місткість до 10 000 м³.

 

Будівництво об’ектів промислового та комерційного призначення

Як постачальник повного спектру послуг від планування до складання, ми є потужним партнером для промисловості. Наші компетентні співробітники забезпечують безперебійне виконання проекту та втілення ваших побажань. Будинки для промисловості та торгівлі в комбінованій конструкції зі сталі, бетону та дерева відповідно до індивідуальних побажань та вимог - для виробництва, продажу, управління, зберігання, логістики, торгівлі, а також для громад, спорту та відпочинку.

 

Наш асортимент

WOLF Systembau – надійний партнер для сільськогосподарського, комерційного та промислового будівництва, будівництва збірних будинків та контейнерного будівництва. Дерево, сталь, бетон і добре продумані поєднання матеріалів дозволяють знайти економні рішення відповідно до ваших індивідуальних вимог.