Зерносховищаврахуємо всі вимоги зберігання

Ваше зерносховище або cклад сипучих товарів буде оптимально адаптована до вимог зберігання.

Зерносховища - WOLF System

Зерносховища

Зерносховища - WOLF System

Зерносховища

Зерносховища - WOLF System

Зерносховища

Зерносховища - WOLF System

ЗерносховищаСамонесуча каркасна конструкція зі сталі, клеєного бруса або бетону - ідеальний спосіб будівництва складів для зберігання зерна. Завдяки конструкції без колон зал залишається багатофункціональним і може бути переобладнаний у будь-який час. Залежно від вимог ринку, за потреби він може бути використаний для інших цілей, наприклад, як ангар для сільгосптехніки.

Ви хочете використовувати стіни залу для зберігання? Залежно від типу сховища, зовнішні стіни або перегородки можна використовувати для насипного зберігання.


Наші планувальні рішення – найбільш економічні та максимально функціональні.

Зерносховища

Завдяки гладкім стінам із залізобетону або листової сталі забезпечується гігієнічне зберігання зерна, оскільки це дозволяє уникнути місць гніздівлі шкідників.


Овоче- та фруктосховища

Контроль параметрів внутрішнього повітря  є необхідними умовами довготривалого зберігання фруктів. Окремо встановлені охолоджувальні камери забезпечують довготривале зберігання фруктів та овочів з особливо високими вимогами щодо температури зберігання та вологості.


Склади добрив та солі

Ці спеціалізовані приміщення вимагають застосовання підвищених вимог через хімічні та механічні навантаження на конструкцію, дах, стіни, ворота та підлогу. Необхідні заходи включають, наприклад, підвищений антикорозійний захист сталевих конструкцій, бетоних стін або клеєного бруса. Для цього використовують, наприклад, стійкі до розбухання дерев’яні панелі, виготовлення всіх кріпильних деталей та цвяхових плит з нержавіючої сталі, дренаж даху, залежно від вимоги, виготовлені із пластику або нержавіючої сталі та інше.


Склади біомаси, компосту та щепи

Для зберігання біомаси використовують монолітні зовнішні та внутрішні перегородки, щоб стіни могли безпечно витримувати об'ємний тиск. Зовнішні стіни виконані у вигляді кутової опорної стінки, ізольовані при необхідності.

Зерносховища - WOLF System